O NÁS

Alexoo Slovakia

Společnost Alexoo Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2013 s cílem přinést na Český a Slovenský trh špičkové produkty a služby. Příliš malý trh je nezajímavý pro velké světové hráče, a proto Česko a Slovensko doposud obcházeli sofistikované řešení, sloužíci pro efektivnější práci s energetickou náročností firem i jednotlivců.

Dali jsme si za cíl, umožnit i českým a slovenským firmám, přístup k patentovaným, osvědčeným a efektívním zařízením, které přinášejí okamžité, vyčíslitelné, efektivní a bezpečné způsoby šetření energiemi, v různém spektru spotřeby. Klademe důraz na výběr produktů s mimořádně krátkou dobou návratnosti, která se pohybuje v horizontě dvou až tří let, respektive 9 měsíců až 1,5 roku.

Společnost Alexoo Slovakia je poskytovatelem energeticky efektivních řešení. Jsme dovozcem regulátorů osvětlení LEC, regulátorů spotřeby ComEC, regulátorů motorů SinuMEC, regulátorů pro domácnosti a podniky HomEC a taktéž dovozcem optimalizátorů ECO3 a ESM určených na úsporu energie a snižování nákladů klimatizácí, chladících systémů a systémů s tepelným čerpadlem a v neposlední řadě jsme dovozcem zařízení RSW pro měření a zaznamenávání spotřeby plynu, tepla, teploty, stlačeného vzduchu, elektrické energie a vody.


Poskytujeme:

instalaci, záruční i pozáruční servis zařízení LEC, ComEC, SinuMEC, HomEC, ECO3, ESM a RSW
komplexní odborné poradenství v oblasti energetiky a úspor
komplexní energetický audit
energetický audit osvětlení
projektové služby
komplexní výměna světelných zdrojů, svítidel a elektroinstalace


Každému zákazníkovi navrhneme řešení šité na míru. Naše řešení jsou ekonomická a ekologická.


Instalací

Počas Vaší návštevy jsme ušetřili

8627+

po celém světe

651351899000

Kg CO2

651351899

kWh

651351854645

CZK

Na přispůsobení obsahu a analýzu návštevnosti používáme soubory cookies. Rozhodnete se, jestli kste ochotní přijímat soubory cookies z našich webových stránek.